Przekaż nam 1,5% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Koncert Jarka Wajka w Zatoniu

Jarek Wajk, niegdyś sławny wokalista rockowy, wystąpił podczas Campu 2006 w Zatoniu (impreza namiotowa, w której uczestniczą młodzi ludzie z całej Polski) na specjalnym koncercie, którego główną ideą było przestrzeżenie przed narkotykami i alkoholem.

Publiczność przywitał Adam Domaradzki, kierownik Punktu Konsultacyjnego dla zagrożonych uzależnieniem i ich rodzin w Zduńskiej Woli, który na co dzień pomaga osobom pragnącym wyrwać się z nałogu.

Oprócz poruszającej muzyki, Jarek Wajk podzielił się też swoimi doświadczeniami związanymi ze światem narkotyków i alkoholu. Jako muzyk rockowy był świadkiem popadania w narkomanię swoich znajomych z branży, sam też nie uniknął kontaktu z różnego typu używkami. Wielu z jego przyjaciół straciło rodziny, pracę, a nawet życie przez popadnięcie w nałóg. Przypominając te smutne wydarzenia ze swego życia, przestrzegał młodzież przed sięgnięciem po narkotyk, który w ludzkim organizmie niszczy zarówno sferę fizyczną, jak i psychiczną. Tego wieczoru w namiocie głównym, w którym zgromadziła się publiczność, panowała, przeplatana muzyką, atmosfera zadumy i wyciszenia.

Jarek Wajk stale współpracuje z Punktem Konsultacyjnym dla zagrożonych uzależnieniem i ich rodzin ze Zduńskiej Woli, który organizuje podobne koncerty i imprezy poświęcone tematyce uzależnień.


Serwis Informacyjny ChSCh – ms
Fot. Grzegorz Korczyc

Zapisz się na Newsletter
Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij