Przekaż nam 1,5% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Dni Otwarte Punktu Konsultacyjnego

21 września 2006 r. w Publicznym Gimnazjum Nr 1 w Zduńskiej Woli zorganizowano koncert propagujący życie bez narkotyków. Przed gimnazjalistami wystąpił były wokalista \"Oddziału Zamkniętego\", Jarosław Wajk. Celem spotkania było uświadomienie młodzieży negatywnych skutków zażywania narkotyków. Podczas spotkania artysta prowadził monolog, opowiadając historie z czasów, gdy brał narkotyki, historie z życia, jak sam określił, \"podyktowanego ucieczką w sztuczny raj\". Opowieści przerywane były utworami - \"fotografiami muzycznymi\" - przy akompaniamencie gitary akustycznej, z jego najnowszej płyty - \"Tchnienie\". 

Spotkanie zorganizowane zostało przez Punkt Konsultacyjny dla zagrożonych uzależnieniem i ich rodzin przy pomocy finansowej Urzędu Miasta. O godz. 17.00 w Punkcie Konsultacyjnym w Zduńskiej Woli, przy ul. Ogrodowej 5, odbyło się spotkanie na temat zagrożeń narkomanią prowadzone przez psychologa Bogdana Andruszkiewicza i Adama Domaradzkiego, na którym został wyświetlony film ,,Dzieci z Leningradzkiego\".


Tekst: Joanna Plajzer
Fot.: Agnieszka Górska

Zapisz się na Newsletter
Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij